Slíbený příběh

9. května 2013 v 7:12 | F.S.P |  Nezapomenutelná láska
Nejsem dobrá spisovatelka,ale psala jsem to od srdce,vím je to dlouhé.
Ale strašně chci slyšet váš názor,děkuji.

Nezapomenutelná "láska"
"Nemusíte milovat,aby jste mohli s někým spát. Láska je jen na obtíž"Poznali jste někdy kluka či muže na kterého jste nemohla zapomenout i kdyby co bylo?

Já ano i když jsem chodila s pár kluky nikdy jsem na něj nezapomněla.Nikdy jsem se snad ani nezamilovala,abych pravdu řekla a vůbec mi to nevadí,ale jednou se mi stal jeden kluk osudný. Nebyla jsem žádná krasotinka která by se mohla chlubit jaká je skvělá,jakou má krásnou postavu,já určitě ne. Vždy se bojím,že kluka kterého chci nikdy nedostanu,očividně jsou opravdu slepí! Stačí se někdy jen usmát a je váš!

Ale tento kluk byl prostě jiný,nebyl zas až tak pěkný,že by se za ním otočila každá dívka,bohužel on si to myslel a dost se v tom každý den utvrzoval. Namyšlený hlupák pomyslíte si,nikdy bych s ním nic neměla,je to hňup,též jsem si to říkala. Tento tkz. Hňup mi motá hlavu minimálně rok a pořád ho nemůžu vytřást z hlavy a to opravdu jakkoliv,jiný kluk,sex i kamarádi,ale nic nepomáhá. Ten zvláštní pocit když u sexu myslíte na někoho jiného než na toho s kterým to děláte. Některé dívky to mají asi pravidelné,já už také.

Abych pravdu řekla nemůžu si vzpomenout kde a kdy jsem ho viděla poprvé,ale jediné co vím,že se mi už od začátku líbil jeho zadek,jako "broskvička". Od té doby co jsem ho poznala na něho pořád myslím,na to když jsme se poznali a to myslím jako oficiálně,podali si ruce a dal mi pusu na líčko,byl to tak vřelý pocit ho cítit vedle sebe,když je vám na blízku. Nikdy jsem s ním nic neměla,ale krásně jsem si to uměla představit,jakkoliv a kdekoliv. Vlastně ani už nevím jestli vůbec s ním chci něco mít,pořád dokolečka si opakuji že ne,nesmím a neudělám nic čeho bych pak mohla litovat,ale znáte pocity. Nenávidím a přitom miluji,když je mi nablízku,jeho krásné oči a celkem mě i vzrušuje když ráčkuje,občas si z toho dělám srandu,pár lidí mi už řeklo,že je to hlupák kterého si já nezasloužím,ale tvrdohlavý člověk jako já si nedá pokoje.

Jednoho dne jsme se s kamarády vydali do klubu a užívala jsem si,tancovala jsem,pila,líbala se s neznámými kluky,ale co se stalo.

Byla jsem celkem zmožená z tancování,tak jsem si šla stoupnout za kamarády k dídžeji, pěkně jsem stála a rozhlížela a najednou se mezi lidmi vynořil on,já jsem dělala že ho nevidím. Zvládala jsem to dělat, ale on se zastavil a čekal pár sekund,nejspíš si myslel, že se hned otočím a pozdravím ho,ale já to neudělala,poté co pár sekund čekal tak mě sám pozdravil. Začali jsme se bavit,bylo to příjemné ptala jsem se ho co tu dělá,jelikož vím že takto do klubu moc nechodí a on,že se chtěl jen na chvilku zastavit,z jeho dechu byl cítit alkohol,ale když jsem si čichla jeho samotného,byl to prostě on. Znáte ten pach který mají někteří lidé,svůj vlastní dá se říct,teoreticky je to pot,ale je to jejich vůně. No prostě on ho měl a já to milovala,tedy spíše miluji. Bavili jsme se čím dál víc a z ničeho nic jsme se začali bavit o Chorvatsku kam jedeme se třídou,potřebujeme zaplnit místa tak s námi může jet kdo chce a on s námi jede,jak jsme se bavili o Chorvatsku řekl mi toto : "V Chorvatsku si spolu zamrdáme" vím je to hloupé,ale mě to dost vzrušilo,zachovala jsem klidnou hlavu a řekla mu něco co ho moc nepotěšilo,jelikož když mluví tak ráčkuje a trošku prská,řekla jsem mu "Až přestaneš prskat,tak možná ano." On se jen usmál a odešel,pak jsem si vše uvědomila,dal mi zas naději! Proč? Proč mi tohle dělá?! Musela jsem jít z klubu ven,volala jsem nejlepší kamarádce a ta mi to nebrala i další kamarádce jsem volala,ale ta též nic,musela jsem jít na chvilku pryč.

Jednoduše jsem se šla projít a skončila jsem u nádraží,sedla si na koleje a vzlykala,nemohla jsem se z breku nadechnout,občas mi i vypadl dech. Takový záchvat breku jsem ještě snad nezažila,snažila jsem se jakkoliv přestat plakat,ale prostě to nešlo zastavit.

Když můj brek konečně ustál,sbalila jsem se a šla zpět do klubu. Sedla jsem si k jednomu boxu,zahlédla jsem ho jak flirtuje s jednou dívkou a u toho pokukuje na mě,byl to hnusný pocit,tak jsem chytla jednoho kluka a zeptala jsem se ho jestli je zadaný a on že ne. Měla jsem k němu malou prosbu. Má prosba zněla jestli by se se mnou nemohl začít líbat,nebyl z toho 2x nadšený,protože mi řekl že takové věci nemá rád a já sama věděla že to není dobré,ale díky bohu to udělal a jeho pohled stál za to.

Vražedný pohled na mě byl přímo úchvatný,poté jsem od toho kluka odešla za jiným kterého jsem znala a zapařila jsem s ním celou noc. Že by mi osud hrál do karet to se říct vůbec nedá,když kluk s kterým jsem pařila celou noc si odběhl na WC tak zas můj "milovaný" došel a začal přede mnou tancovat až na zem,přišlo mi to celkem vtipné,ale trapné tak jsem ho rychle popadla a vyzdvihla ho nahoru,zeptala jsem se jestli nechce jít na parket mezi GOGO tanečnice a on mi na to řekl,že už tam byl a kdyby tam šel znova,tak by se minimálně 10 holek kvůli němu popralo,zasmála jsem se mu.

Poté co jsem dojela domů tak jsem opět brečela,promítala jsem si co se vůbec stalo a jestli ho chci,jestli mi vůbec stojí za to abych se kvůli němu trápila. Vím nestojí ani za zlámanou grešli,ale já na něho nemůžu zapomenout,když jsem ho pak viděla,byla jsem na něj naštvaná stranila jsem se jeho pohledům,vycházelo mi to,dokud na mě nepromluvil jestli jsem na něj naštvaná,tak jsem mu řekla své : " Samozřejmě že jsem na tebe naštvaná,jsi namyšlený debil a vůbec nechápu jak si tohle k dívce dovolit! " On se jen pousmál a řekl mi "To byla jen sranda,ale ještě nikdo mi neřekl že jsem namyšlený."

"Pěkně pitomá sranda!" vyhrkla jsem na něj a už si ho nevšímala. Tak to trvalo snad 2 měsíce,vždy jsem na něj byla zlá a nepříjemná. Jednou jsme šli s partou nad sklep,máme tam menší prostor a já s kamarádkou jsme si chtěli popovídat,museli jsme si půjčit světlo,jelikož tam máme velmi příkré schody,nabídl se že nám je půjčí,kamarádka si to světlo hned vzala,světlo bylo i s klíči řekl jen "Né,že mi vlezete do pokoje,nemám tam uklizeno" ihned jsem na to reagovala " Na ten jsme tak zvědavé!" on nelenil a též hned zareagoval " Taky tě mám rád"

Já raději už mlčela,byla jsem opravdu hnusná. Takto se to táhlo snad další měsíc.

Pořád si dokolečka představuji iluze s ním. Jak by jsme byli spolu,jaké by to bylo s ním,jaké by to bylo se sním líbat,spát sním a zažít srandu. Né ledajakou srandu kterou prožívám s přítelem,ale tu opravdovou,třeba bych se do něj i zamilovala,konečně bych byla s někým koho bych milovala.

Nikdy nebudu toto s ním prožívat,vím říká se nikdy neříkej nikdy,ale u něj to prostě nejde.

Kdyby mi jen nedával naději, není to žádná naděje,že se spolu bavíme,říkala jsem si že si s ním zatancuji na plese,bohužel obohatil spíše jiné dívky,samozřejmě krásné,ale měl to být můj den,tedy né tak přesně můj,naší třídy a já jen chtěla být s ním. Mé iluze k němu jsou až moc naivní.

Představovat si po večer různé představy které s ním prožívám jsou naprosto iracionální. Tak hloupá a přitom tak lechtivá. Kdyby jsme byli rovnice,on by byl na úplně druhé straně a byl by x a já přesně na konci druhé strany a byla bych y jako první by se vypočítalo x,když by jsme si chtěli zkontrolovat výsledek,jestli ho máme dobře zkouška by nikdy nevyšla a to jen proto,že by to byl tak iracionální příklad,na který by nepřišel ani ten kdo ho stvořil.

Pořád si dokolečka představuji,že s ním něco v Chorvatsku prožiji,při mé smůle s tím nemůžu vůbec počítat,ale když tak přemýšlím dost by mi pomohlo se s ním jen líbat,jen proto aby došla na to jestli ho miluji,nebo je to jen iluze v mé hlavě.

Ovšem,jako nejnerozhodnější Váha v celém světě bych stejně doufala,že on něco cítí ke mně.

Třeba se opravdu něco stane a my jednou budeme spolu,ale musím tomu dát pár let i když na něj pořád myslím,říká se že život je takový,proto aby zlí lidé trpěli.

Při pomyšlení že jsem já zlá mi není zrovna 2x dobře,ale co se dá dělat život a osud si to u mě velmi posrali a já udělám cokoliv aby ho dostala,za každou cenu a pokud ne,život a osud se spolčili dohromady a odsoudili mě dříve než jsem to udělala já,dříve nebo později stejně všichni umřeme a nezáleží kvůli čemu jestli na žal,nemoc,sebevraždu či nehodu.

Jako každý životní příběh který je reálný má zápletku,štěstí,smůlu.

Nedávno byl pátek a já měla po přijímačkách které mi vyšli a byla jsem přijata na školu.

Chtěla jsem to samozřejmě oslavit a to pořádně!

Naštěstí kamarád pořádal páteční táborák,neváhala jsem a řekla že se určitě zúčastním. Má zápletka byla taková,že dojel můj "milovaný" a samozřejmě tam nemohl chybět ani můj kluk. Všímala jsem si hlavně přítele,byla jsem ráda že tam může být se mnou,ale pořád jsem pokukovala po "milovaném",vím je to ode mně velmi hnusné,tak jsem to nevydržela a řekla příteli,že se půjdeme projít,také jsme šli,ale došli jsme tak 500m od táboráku,lehly si na trávu a co asi následovalo že?

Když bylo tkz. dokonáno přítel mi vzal ruku a přiložil si ji na srdce,bylo mu jako o závod,byla to moc pěkná chvilka. Sbalili jsme se a šli k táboráku,má kamarádka kterou už jsem jednou zmínila mi řekla že mám jít s ní na záchod,odvlekla si mě do půlky pole řekla mi že můj "milovaný" se na mě minimálně 4x ptal a oslovoval mě u toho hezkou zdrobnělinou,že prý kde jsem,po 4 optání mu kamarádka řekla že jsem s přítelem a on na to odpověděl "tak to mění situaci"

Když jsme došli zpátky posadila jsem se vedle přítele po pravici a vedle kamarádky po levici, musela jsem si zavdat vína,poté přišel "milovaný" sedl si vedle mé kamarádky a zeptal se nás obou jestli chutná,vůbec jsem netušila že je to jeho víno,obě dvě jsme odpověděli že je moc dobré.

Tímto způsobem to trvalo tak hodinku všichni jsme se opili a přítel mi řekl že už pojede domů a klidně mě zaveze já odmítla,jen proto že jsem chtěla jít s "milovaným" domů tedy doprovodit ho byl celkem opilí víc jak já,samozřejmě měl s sebou kytaru,miluji když hraje na kytaru a zpívá,je velmi šikovný. Přítel odjel a já jen vnímala brnkání na kytaru a jeho zpěv,zpíval jednu písničku u které jsem se zarazila,připomínala mi mě a jeho,byla to píseň od Tomáše Klusy Pocity,po pár písních jsme se rozhodli že půjdeme já,on,kamarádka a její vlastník. Nabídla jsem se,že mu vezmu kytaru,on souhlasil. Pomalu jsme se dobelhali všichni k silnice,kamarádka a její vlastník odjeli domů a já mu šla pomoct zanést kytaru,myslela jsem že mu jen dám kytaru a půjdu,ale řekl mi "doprovodím tě domů" já neměla nic proti. Celou cestu jsme si povídali cítila jsem se vedle něj skvěle,víc skvěle jako s přítelem,byla jsem otevřená a spokojená že jsem s ním,povídali jsme si i o mně a příteli a také jsem mu řekla že stejně myslím na někoho jiného,řekl mi na to svůj názor,ten zněl že bych to příteli měla říct a abych to nějak naznačila tomu druhému klukovi. Kdyby věděl.. Zeptal se kdo je to ten dotyčný,nějak jsem to obkecala,ale naznačila jsem mu že je to on,řekla jsem že je to nemyšlený hlupák vyhrkl ze sebe "cože?počkej" já už jen "musím jít" otevřela jsem dveře a šla jsem garáží dopředu,zastavila jsem se a uvědomila si že ho tam nemůžu nechat,že to takto skončit nemá! Otočila jsem a zjistila že je pryč,chtělo se mi plakat,tak jsem se rozhodla že si půjdu dát do hospody,kterou mám přímo před barákem zelenou. Když jsem přecházela silnici jel zrovna domů,měla jsem štěstí,zeptala jsem se ho jestli se mnou jde na jednu zelenou,souhlasil a šli jsme. Když už jsme měli nalito,zeptala jsem se ho na co pijeme a on mi odpověděl že by to měl rozhodnout ten který platí,odpověděla jsem že raději na nic podíval se na mě jako by něco tušil a řekl "proč na nic?" já raději neodpověděla,vypila jsem to a pomalu odcházela,byla jsem už u silnice a on mě zastavil "co kdybych tě teď pozval já na pivo?" musela jsem jít už domů,ale chtěla jsem být s ním,tak jsem šla,dali jsme si pivo jednu zelenou a pak se k nám připojil jeden náš známí,sedl si k nám a že si dáme zelenou,jelikož teď platil on,zeptala jsem se ho na co pijeme a on že neví v tom okamžiku se ozval náš známí "na vás dva!" jen jsem se zasmála a podívala se do země,"miláček" jen řekl "a co pusu tu nedostanu?" jelikož se mi nechtělo se zvedat tak jsem mu odpověděla že později. On se jen pousmál,když už bylo opravdu pozdě a já musela,stejně jsme stáli před mým barákem a opět si povídali. Řekl mi že bych se s přítelem měla rozejít,začali jsme se líbat,objímat dívat se na sebe jako by jsme byli oba zamilovaní a byli konečně spolu. Když jsem se ho zeptala jestli si na to bude pamatovat,překvapivě mi řekl že nezapomene. Nějak jsme se bavili o nás dvou a řekl mi "Nechme to do Chorvatska" Fajn.

Už jsem psala že by mi pomohlo se s ním jen líbat,ano stačilo.

Miluji ho,ale vím že by bylo pěkně hnusné se s přítelem rozejít,má mě opravdu rád a já nechci být svině a také myslím,že bude lepší s přítelem zůstat s "miláčkem" vůbec netuším na čem jsem a bojím se. Na "milovaného" zapomenu a to navždy a budu zatím s přítelem.

Jsem v tom až po uši,bohužel.

Jojo toto jsem si říkala před pár dny..týdny přesněji.

Včera jsem byla slavit s kamarádkou její přijetí na střední,myslel\ jsem že s námi bude i můj přítel. Pohádali jsme se a já mu ještě ten večer volala jestli se nerozejdeme,ale on nechce,nechce mě ztratit. Je to dost těžké,lásku nikdy nepochopím a stejný večer jsem byla s "miláčkem" a kamarády tedy,byla zima tak jsem si vzala od "miláčka" bundu,ach jak já miluji jeho vůni,s bundou v náručích jsem usla a nepustila ji.

Už se nemůžu dočkat až si pro ni příjde,ale vůbec se netěším na přítele kdo ví jak to zas vše bude.

Zajímalo by mě,jestli mi "miláček" něco řekne jak to vlastně bude.

Nepřišel,ale přítel se ke mně choval jako by nic.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Mrs.Moustache Mrs.Moustache | Web | 9. května 2013 v 16:22 | Reagovat

Wáw,to je dlouhý :D ale jdu na to :)

16:06 začátek čtení
16:20 jsem dočetla.
Popravdě ti tuhle situaci vůbec nezávidím a rozhodně bych v ní nechtěla být,měla bych stejně pomotanou hlavu jako ty.Já nesnáším takovéhle kluky,namachrovaný co si myslím jak jsou dokonalý a to jak ti řekl,že si v Chorvatsku zamrdáte to by mě pěkně naštvalo.Nikdy jsem takovéhle typy ráda neměla a nikdy mít nebudu.Na druhou stranu si s ním šťastná,takže je to těžké :/ ale nejhorší je,že nevíš co by bylo...třeba by jste se po měsíci rozešli,protože by to nevyšlo a ty by si pak litovala toho,že jsi opustila přítele který tě má opravdu rád.Ať už ti napíše kdokoliv cokoliv rozhoduj se podle sebe :) třeba se to časem spraví :)

2 Karol Karol | Web | 9. května 2013 v 18:39 | Reagovat

Nejhorší je, že většinou holkám popletou hlavu namachrovaní kluci... Ale ten pravej bude úplně jinej :) jinak bych řekla, že máš dost dobře našlápnuto k vytvoření druhé řady VKV :D skvěle napsáno, doufám, že se Ti alespoň trošku ulevilo :) jak praví rčení: když srdce zvelí, rozum je v prdeli...a tady to koukám sedí jako zadek na hrnec. Rozhoduj se srdíčkem :)

3 Luna (bývalá Sara - borderline-me) Luna (bývalá Sara - borderline-me) | Web | 9. května 2013 v 18:57 | Reagovat

Ahoj! Len ti oznamujem že som teda konečne späť s novým blogom :) Ak sme stále affs prosím napíš mi to do komentáru pod článok o spiateľovaní :) Si super :)

4 kleine-schweine kleine-schweine | Web | 9. května 2013 v 22:47 | Reagovat

dočítala som to až do konca a poviem ti,mala by si to priateľovi povedať..stačí ak mu povieš to čo sa stalo medzi tebou a "miláčkom", nie je predsa pre tvojho priateľa fér, že sa stalo toto, že sii sa zamilovala do iného a on je v jednosmernom vzťahu. nie je to tvoja vina, proste sa to stalo...a po tom čo povieš pravdu bude len na vás či to bude pokračovať, či to má vôbec zmysel. čím dlhšie to ale budeš naťahovať tým viac mu tým ublížiš...

5 gabien gabien | Web | 10. května 2013 v 12:32 | Reagovat

ou, TAK TO JSEM VÁŽNĚ ZVĚDAVÁ, JAK TOHLE DOPADNE. kOUKEJ SEM DÁVAT POSTUPNÉ POKRAČOVÁNÍ, JAK TO PROBÍHÁ :)
JINAK- TAKY SI MYSLÍM, ŽE JE TO NAMACHROVANEJ FRAJER...

6 flairjoythinbeautiful flairjoythinbeautiful | Web | 10. května 2013 v 15:34 | Reagovat

Božíčku, to je opravdu zapeklitý. Já jsem to úplně hltala jako nějakou knihu, je to faklt suprově napsaný jako někde ve filmu to probíhá :D
UČITĚ SEM JEŠTĚ NAPIŠ POKRAČOVÁNÍ JÁ JSEM MOC ZVĚDAVÁ A BAVÍ MĚ TO ČÍST :)))
Já jednoho namachrovanýho debílka mam taky víc než ráda, chodí se mnou do třídy a jsem z něho totálně v p*deli..
Jak si to psala na začátku já taky už rok v tom lítam.. Jsem si s ním vyměnila role.. Když jsem se mu líbila, nelíbil se on mně a měla jsem ho jako kámoše.. Když se on líbil mně, nelíbila jsem se jemu já.. Teď ani nevím jak to máme. o.O
Ale určitě piš jak to bude probíhat :) ♥

7 windows 7 ultimate product key windows 7 ultimate product key | E-mail | Web | 26. června 2018 v 11:34 | Reagovat

It’s actually a great and useful piece of information.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama